דר' אפרת גילאון

דר' אפרת גילאון, רופאת שיניים DMD, בוגרת בית הספר לרפואת שיניים באוניברסיטת תל אביב ב-2006. מצטיינת דיקאן לשנת 2004.

רופאה במרפאה לטיפול במטופלים הסובלים מחרדה דנטלית , הפועלת במסגרת היחידה למדעי ההתנהגות, המחלקה לשיקום הפה, ביה"ס לרפואת שיניים באוניברסיטת תל-אביב.

חברה בהסתדרות לרפואת שיניים. משתתפת בכנסים והשתלמויות באופן קבוע.

מתנדבת במרפאת השיניים הגריאטרית של ארגון "יד שרה" בירושלים.

דר' גילאון עוסקת במגוון תחומים ברפואת שיניים למבוגרים ובני נוער, ביניהם: אסתטיקה דנטלית (הלבנת שיניים, השלמת שיניים), שחזור שיניים (סתימות לבנות), שיקום על גבי שיניים ושתלים (מבנים, כתרי חרסינה).

דר' גילאון דוגלת בגישה רפואית מודרנית של התערבות מינימלית, דגש על טיפולי מניעה וטיפולים שמרניים. מאמינה בהימנעות מטיפולים מיותרים ובשמירה על השיניים שלנו ככל הניתן.

מתוך שאיפה להעניק את טיפולי השיניים האיכותיים והמקצועיים ביותר ללקוחותיה בחרה דר' גילאון להצטרף לצוות הרופאים והמומחים של המרכז הרב תחומי לרפואת שיניים RDC ברחובות. המרפאה מצוידת במכשור ובחומרים המתקדמים ביותר ופועלת בה מעבדת שיניים צמודה.

דר' גילאון נותנת לכל מטופל את מירב תשומת הלב, מקפידה על שיתוף המטופל בפרטי תוכנית הטיפול ודואגת להסביר כל שלב ושלב בתהליך. עובדת ביסודיות ובעדינות, תוך הקפדה על הפרטים הקטנים, כך שהתוצאה הסופית תהיה הטובה ביותר. הטיפול נעשה באווירה שלווה ונינוחה וניתן גם לשלב טיפול בגז צחוק.

מטופליה של דר' גילאון מעידים כי בזכות האמפתיה, הרגישות, הסבלנות והיחס החם והאישי שהיא מעניקה חווית הביקור במרפאת השיניים הפכה עבורם לחיובית ונעימה.

Go to top